Pašto paslaugos

Jeigu išsirinkote norimą prekę Vokietijos internetinėje parduotuvėje, tačiau ji neteikia prekės siuntimo paslaugos į Lietuvą, nenusiminkite, mes galime Jums pasiūlyti išeitį – PD Export siuntų persiuntimo platformą.

 Mūsų tikslas padėti Jums atsisiųsti norimą prekę iš Vokietijos į Lietuvą. Jums reikia tik užsiregistruoti PD Export puslapyje, ir Jums bus suteiktas adresas Vokietijoje, kurį galėsite naudoti užsisakydami prekes Vokietijos internetinėse parduotuvėse. PD Export siuntų persiuntimo platforma – saugi ir paprasta naudoti, kurioje suteiksime ne tik galimybę užsisakyti išskirtinę prekę, bet ir ženkliai sutaupyti.

Tai pašto siuntų surinkimas ar priėmimas, paskirstymas, vežimas ir pristatymas. Pašto siuntos pristatomos per 72 valandas (tris darbo dienas B1 plano teritorijoje).

Užsakymai siuntų paėmimui priimami kiekvieną darbo dieną telefonu +37067167650 arba elektroniniu paštu info@pdexport.lt bei svetainėje www.pdexport.lt nuo 9.00 iki 16.00 val., o siuntos iš Užsakovo paimamos sekančią darbo dieną nuo 9.00 iki 17.00 val., išskyrus skubias siuntas.

Užsakant siuntų paėmimą, būtina nurodyti mokėtojo numerį!